חדשות קידום אתרים

ההשפעה של ההסכם בין יאהו ובין בינג על האתר שלכם

בודאי שמעתם על ההסכם שהושג בין יאהו ובין מיקרוסופט (בינג). להסכם זה תהיה השפעה משמעותית על עולם מנועי החיפוש ולפיכך גם על אתרכם ועל כמות הגולשים.
העובדות הבסיסיות
יאהו הולכים לוותר על מנוע החיפוש שלהם ולהשתמש בטכנולוגיה של מנוע החיפוש בינג במקום. בינג  ישלטו בתוצאות האורגניות ובתוצאות הממומנות היאוהו (למעט מודעות פרימיום).
פרסום עצמאי (כמו פרסום בגוגל גוגל אדוורדס) ינוהל ע"י מיקרוסופט.  למיקרוסופט  תהיה גישה לטכנולוגיה של מנוע החיפוש יאהו על-מנת שתוכל להשתמש בטכנולוגיה של יאהו כדי לשפר את בינג.

מה תהיה ההשפעה על אתרכם?

  • אין צורך יותר לבצע אופטימיזציה ליאהו, אלא רק לבינג.

ליאהו ולבינג יהיה ביחד פלח שוק של לפחות 15%. מומחים רבים שפלח השוק שלהם ביחד יהיה הרבה יותר גדול ועשוי להגיע תוך פחות משנה ל -25%.
כך שאם לא תבצעו אופטימיזציה לבינג אתם עשויים לאבד הרבה מאוד גולשים ומכירות.

  • הנתונים של הקישורים מיאהו ככל הנראה ילכו לאיבוד.

כיום יאהו, הוא המנוע חיפוש שמציג את הרשימה המלאה ביותר של קישורים נכנסים. כאשר יאהו ינטשו את מנוע החיפוש שלהם, מידע זה יאבד.

  • ספק PPC גדול יעלם לטובת ספק PPC גדול אף יותר.

מיקרוספט תספק את שרותי ה-PPC ליאהו ולבינג. יאהו תסגור את תוכנית הPPC שלה. ניתן יהיה לנהל את הPPC ביאהו ובבינג מתוך ממשק ניהול אחד. סביר להניח גם שהעלויות להקלקה יעלו עקב כניסת מפרסמים חדשים.

  • יאהו עשויה לסגור חלק מהאתרים שלה.  כיוון  שלבינג ויאהו יש מספר אתרים/אפליקציות דומות, יאהו עשויה להפסיק לפתח חלק מהאפליקציות כגון: SearchMonkey SearchBOSS., Yahoo Maps ועוד ולהשתמש באלו של בינג.ההסכם עדיין מצריך אישור של בעלי המניות ושל המחוקק.

יאהו ומיקרוסופט מקווים שהשינוי יכנס לתוקף בתחילת 2010

קידום אתרים דרך youtube? עידן סלולארי חדש - כמה סיבות להתאמת האתר למכשירים ניידים

הוספת תגובה